Зустріч зі студентами та випускниками за результатами міжнародних заходів позитивної психотерапії (ППТ)

20-23 березня 2024 року у Стамбулі відбувся перший масштабний міжнародний офлайн захід Всесвітньої асоціації позитивної та транскультуральної психотерапії з 2019 року. Міжнародна конференція з позитивної та транскультуральної психотерапії “Побудова мостів для психічного здоров’я” об’єднала понад 280 учасників з 25 країн та 4 континентів.

Спеціальними гостями конференції стали проф.Cesar А. Alfonso, президент Всесвітньої Федерації Психотерапії (США) та проф. Dilip V. Jeste, засновник позитивної психіатрії (США). 

Визначально, що на відкритті конференції у своєму вітальному слові Президент WAPP Хамід Пезешкіан відзначив мужність та силу духу українських учасників, які змогли попри всі труднощі війни, взяти участь у заході, та запросив до слова представниць України в Борді WAPP Ольгу Литвиненко та Голову Ради УІПП Людмилу Москаленко. 

Ми мали змогу з майданчика конференції звернутися до аудиторії з 25 країн світу і донести правду про війну проти України. 

Щоб дізнатися про найцікавіше із заходу, приєднуйтеся до зустрічі для студентів і випускників УІПП з учасниками конференції 16 квітня 2024 року 19.30-21.00 (укр. час). Посилання на зустріч можна отримати у ваших менеджерів та тренерів.