Відкритий захід «Творча супервізія»

Шановні колеги!

Наші партнери запрошують на відкритий захід “Творча супервізія”, який відбудеться 5 жовтня. Початок о 18.00 за Києвом. Нижче опис події від наших партнерів. Для отримання посилання на зум та нагадування треба зареєструватися за цим посиланням https://supervision.minisite.ai/

Після реєстрації вам автоматично протягом 15 хвилин надійде лист з посиланням.


Колеги, центр “Інспіріс” продовжує надихаючі заходи серії «Soul Evening» в рамках Україно-Румунського проєкту для спеціалістів в Позитивній психотерапії. Запрошуємо вас 5 жовтня (середа) з 18:00 за Києвом, на Творчу-супервізію.

Онлайн семінар тривалістю 90 хвилин. Мова заходу: англійська, переклад українською.

«Супервізія — це можливість повернути когось до їхнього власного розуму, показати їм, наскільки хорошими вони можуть бути». — Ненсі Клайн

У першій частині цього семінару я розповім про теоретичні засади творчої супервізії. Я зосереджуся на рівнях розвитку, представлених у IDM Supervision (Stoltenberg and McNeill, 2010) та на контролюючих ролях (Chesner and Zografou, 2014). У другій частині семінару, я опишу деякі творчі техніки, які можна використовувати у супервізії, і ми (учасники семінару) практикуватимемо ці техніки. Це експериментальний семінар, участь у якому вітається, тож проявляйте творчий підхід і давайте досліджувати!

Вам потрібні кольорові олівці, білий папір та неупередженість. Доповідач: Ралука Урсіка, Великобританія та Румунія, позитивний психотерапевт, психолог-консультант, клінічний керівник, співдиректор-засновник Лондонського центру позитивної психотерапії (Лондон, Великобританія).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *