У березні відбулася випускна супервізійна навчальна сесія групи базового курсу БК-16 м.Полтава. Тренер — Людмила Москаленко, супервізор — Світлана Підлипська. Вітаємо учасників із успішним завершенням навчання!
![](http://positum.org.ua/wp-content/Супервиз-сессия-БК-16-Полтава-1024x576.jpg)
У березні відбулася випускна супервізійна навчальна сесія групи базового курсу БК-16 м.Полтава. Тренер — Людмила Москаленко, супервізор — Світлана Підлипська. Вітаємо учасників із успішним завершенням навчання!