2-3 лютого 2019 у Львові відбувся сертифікований 2-х денний авторський семінар-практикум «Основи психологічної допомоги після пережитих травматичних подій»

2-3 лютого 2019 у Львові відбувся сертифікований 2-х денний авторський семінар-практикум Ростислави Пекарюк у співпраці з Український інститут Позитивної психотерапії:

«Основи психологічної допомоги після пережитих травматичних подій».
Програма семінару є інтеграцією Позитивної психотерапії, травмафокустерапії, арт-терапії, тілесних, дихальних технік та багатьох авторських доробок.
Більше як 20 учасників разом, обережно торкались та знайомились з цією не простою темою. Навчались механізму самодопомоги і саморегуляції.
Знайомились з теоретичними блоками, адже розуміння механізму травматичних ситуацій — приносить полегшення в першу чергу, для опрацювання своїх травматичних переживань, а відтак, розуміння, як допомагати іншим.

Одним з основних послань семінару є те, що переживши важкі моменти в своєму житті, ми маємо дати собі час та місце для болю і опрацювання пережитого. А далі знайти сили, щоб перебудувати, створити, зліпити з уламків, своє життя так, щоб вбудувати в свою лінію життя цей досвід і вже вміти бути з цим досвідом, як людина що багато пережила, та, все ж, знайшла нові життєві сенси.

Наступний семінар відбудеться також в м. Львів 23-24 березня. Реєстрація та деталі за посиланням: https://www.facebook.com/events/355022931761823/

Основи психологічної допомоги після пережитих травматичних подій-Львів-Україна-Лютий-2019

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *