Звіт про Х Міжнародну дистанційну науково-практичну конференцію з позитивної психотерапії

14 червня відбулася Х Міжнародна дистанційна науково-практична конференція з позитивної психотерапії Н.Пезешкіана «Позитивна психотерапія у крос-культуральному світі: реальність, завдання, можливості» за участю Президента WAPP (Всесвітньої асоціації позитивної  і транскультуральної психотерапії) Хаміда Пезешкіана.

Понад 200 учасників з 9 країн (Україна, США, Угорщина, Туреччина, Італія, Сербія, Польща, Німеччина і Болгарія). 

Ключові доповіді озвучували спікери з Німеччини, Польщі та України.

На круглому столі обговорили тему «Якість підготовки спеціалістів в методі ППТ в Україні: проблеми, можливості, перспективи».

Серцем конференції стала збірка тез понад 60 доповідей (близько 400 сторінок) практиків в методі позитивної психотерапії. Оригінальні й найсучасніші напрацювання наших колег, які зібрані у єдиний електронний посібник.

За відгуками учасників подія була організована та проведена на дуже високому рівні.

Наступна конференція запланована через рік у м.Черкаси. Щоб дізнаватись про ключові події у світі позитивної психотерапії, ви можете підписатись на розсилку на сайті: http://positum.org.ua/


14 июня прошла Х Международная дистанционная научно-практическая конференция по позитивной психотерапии Н. Пезешкиана “Позитивная психотерапия в кросс-культурном мире: реальность, задачи, возможности” с участием президента Всемирной ассоциации позитивной и транскультуральной психотерапии Хамидом Пезешкианом.

Более 200 человек принимали участие из 9 стран (США, Венгрия, Турция, Италия, Сербия, Украина, Польша, Германия и Болгария).

Ключевые спикеры из Германии, Польши и Украины.

На круглом столе обсудили тему “Качество подготовки специалистов в ППТ в Украине: проблемы, возможности, перспективы”.

Сердцем конференции стал сборник 60+ докладов практиков в методе позитивной психотерапии. Оригинальные и самые передовые наработки наших коллег, собранные в единое электронное пособие.

По отзывам участников событие прошло на очень высоком уровне.

Фотоальбом по этой ссылке https://www.facebook.com/pg/positum.ukraine/photos/?tab=album&album_id=1457822874418723

Следующая конференция пройдет через год в Черкассах. Чтобы узнавать про ключевые события в мире позитивной психотерапии, подпишитесь на рассылку на сайте.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *