Зустріч зі студентами інституту 16.04.2024

Кожен студент базового курсу з позитивної психотерапії може здобути підтримуюче членство у Всесвітній асоціації позитивної та транскультуральної психотерапії (WAPP), випускники базового курсу можуть отримати асоційоване, а майстер курсу — повне членство в Асоціації.

Про особливості членства та його можливості, а також про останні новини з позитивної психотерапії з усього світу за підсумками Другої стратегічної зустрічі WAPP (Стамбул, 18-19 березня 2024) та Міжнародної конференції з позитивної та транскультуральної психотерапії “Побудова мостів для психічного здоров’я” (Стамбул, 20-23 березня 2024 року) можна дізнатися на зустрічі з її учасниками — представниками УІПП: головою Ради УІПП, членкинею Борду WAPP Людмилою Москаленко, членкинями Тренерського комітету WAPP тренерками УІПП Наталею Ханецькою та Олександрою Ніздрань, тренеркою УІПП Майєю Луковою, менеджеркою проєктів у м.Рівне Наталею Оксентюк та студентками майстер-курсу УІПП.

Зустріч відбудеться 16 квітня онлайн 19.30-21.00 за Києвом. Посилання назустріч можна отримати у ваших менеджерів та тренерів.