Завершила навчання 11 група базового курса з позитивної психотерапії в місті Дніпро

Ще одна радісна подія в Дніпропетровському представництві Українського інституту Позитивної психотерапії і менеджменту — випуск 11 групи Базового курсу з Позитивної психотерапії Н. Пезешкіана.

Позаду рік продуктивної роботи, пізнання основ і філософії методу, практики і самодослідження. Рік зародження та становлення професійних консультантів в методі.

Останній навчальний модуль в цьому проекті — випускна очна супервізія, де учасники групи демонструють  фрагмент своєї роботи з клієнтом «наживо»! Досить відповідальний етап професійної ініціації.

Всі учасники групи і тренер групи Марина Горчакова, були впевнені в успішності проходження цього останнього етапу:  було виконано багато роботи, щоб сьогодні отримати цей прекрасний результат — 13 випускників Базового курсу, 13 сертифікованих консультантів в методі Позитивна психотерапія, 13 захоплених людей, які бажають подальшого професійного зростання і розвитку!

Ми вітаємо Тетяну Прус, Ангеліну Сашко, Тетяну Гордієнко, Христину Пригоров-Косьяненко, Олександра Тригуб, Катерину Радченко, Марину Анікеєнко, Валентину Черепівське, Світлану Кузнєцову, Ірину Давидову, Ольгу Винниченко, Світлану Волинець, Анну Силіну і бажаємо вам, щоб це велике досягнення , стало першим кроком на довгому, цікавому і радісному шляху в професії!

Велика подяка тренеру-супервізору заключного модулю Тетяні Жуматій, за професійну позицію, підтримку і розвиваючий зворотний зв’язок! За радість працювати разом!

Позитивная психотерапия-Носсрат Пезешкиан-Украина-Днепр-11 группа

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *