З 22 по 24 березня в місті Дніпро успішно пройшла сесія базового курсу для 14-ї групи

22, 23 і 24 березня 2019 в Дніпровському представництві Українського інституту Позитивної психотерапії Н. Пезешкіана (УІПП) проходила третя сесія базового курсу Позитивної психотерапії Н. Пезешкіана для 14 групи БК-Дніпро.

Сесія-ініціація! В процесі роботи кожен з учасників групи зробив ще кілька кроків до формування нової професійної ідентичності —  консультанта в методі ППТ.

Ми чудово працювали: дистанціювалися, досліджували, підбадьорювали, шукали шляхи вирішення, розширювали цілі. Ми розклали весь пройдений матеріал по 5 сходинках! Багато часу приділили ресурсу і в такому ресурсному стані вийшли на фінішну пряму. Попереду інтервізіонні зустрічі, сесія особистого досвіду і випускна супервізія!

Якщо у вас, друзі та колеги, з’явилося бажання приєднатися до навчального процесу і отримати після навчання міжнародний сертифікат консультанта в методі ППТ, телефонуйте за номером +38067 562-99-80 і записуйтеся в групу. У нас в Дніпровському представництві УІПП 12 — 14 квітня стартує 1 сесія базового курсу з Позитивної психотерапії. Тренер – Марина Горчакова

позитивная психотерапия, обучение, базовый курс, сертификат, носсрат пезешкиан, днепр, украина

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *