З 15 по 17 березня в місті Дніпро успішно пройшла 10-та сесія майстер курсу з позитивної психотерапії

15, 16, і 17 березня 2019 в Дніпровському представництві Українського інституту позитивної психотерапії пройшла чергова десята теоретична сесія для учасників майстер-курсу МК-Дніпро. Майбутні психотерапевти в методі позитивної психотерапії, вивчали методи терапії емоційних травм, культуральні особливості в подібного роду консультуванні, позитивну психотерапію в кризових ситуаціях. Кризові інтервенції.

Завдяки майстерності навчаючего терапевта Тетяни Жуматій та гарного ступеня професійної підготовленості групи, складна і важлива тема, пройшла в конструктивному ключі: вдалося глибоко і дбайливо доторкнутися до теми криз, страждань, втрат, через особисті опрацювання і усвідомлення, попрактикувати у використанні технік, зняти тривогу перед психотерапевтичної роботою з горем, втратою і вийти з ресурсом.

Наш шлях триває, і наступна теоретична сесія відбудеться вже в кінці травня.

Всіх, хто бажає приєднатися до навчання в методі позитивна психотерапія в Дніпрі, запрошую це зробити, записавшись в групу за телефоном +38067- 562 99 80. Вже 12 — 14 квітня в Дніпрі стартує навчання 16-ї групи базового курсу!

позитивная психотерапия, обучение, мастер курс, сертификат,  доктор Пезешкиан, Украина, Днепр

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *