У Днепрі почала навчання 15-та група базового курсу з позитивної психотерапії

Друзі, колеги, раді повідомити вам, що 2 — 4 листопада в Дніпрі пройшов перший модуль базового курсу з Позитивної психотерапії Носсрата Пезешкіана. Це 15-я група базового курсу, яка починає свою роботу в Дніпрі! Тренер проекту — сертифікований Майстер-тренер WAPP і УІПП Горчакова Марина.

Чудова компанія з семи чоловік учасників групи, кожен готовий до самопізнання, нового досвіду, нових знань і відкриттів в особистому та професійному плані. Три навчальних дні пролетіли дуже швидко в прекрасній атмосфері підтримки і прийняття! У балансі «знати» і «любити»!

Перший модуль базового курсу — «Основи психологічного консультування в Positum-підході». В рамках цього модуля, учасники познайомилися з ключовими принципами і філософією методу, алгоритмом консультативної роботи в методі ПП, отримали свій перший досвід консультування в Positum-підході, зробили перші кроки, як майбутні консультанти.

Дякуємо вам, дорогі учасники групи, за прагнення розвиватися, за сміливість надавати свій власний матеріал для роботи, за бажання не зупинятися на шляху свого розвитку!

Навчання триватиме на щотижневих інтервізіонних зустрічах.

У всіх бажаючих є можливість потрапити в цю прекрасну групу, тому що в грудні місяці буде проходити додатковий набір на 1 модуль Базового курсу.

Всю інформацію про проекти з Позитивної психотерапії в Дніпрі можна отримати по телефону (067) 562-99-80 у тренера і представника інституту в регіоні Марини Горчаковой, а також за посиланням https://www.facebook.com/groups/758800464218957/requests/

Позитивная психотерапия, базовый курс, обучение, сертификат, Украина

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *