Сімейна позитивна психотерапія у Тернополі

У Тернополі навчали сімейному консультуванню

Нещодавно ГО(і) «Центр розвитку Тернопільщини» разом з Українським інститутом позитивної крос-культурної психотерапії організували спільне проведення навчального тренінгу-семінару на тему «Сімейна позитивна психотерапія». Даний тренінг спрямований на підвищення фахової майстерності спеціалістів (психологів, соціальних педагогів, лікарів) у сфері надання психоконсультаційних та психотерапевтичних послуг сім’ям. Програма тренінгу включала знайомство учасників з базовими положеннями, методами і формами роботи із сім’єю в руслі позитивної психотерапії, особливостями консультування подружніх пар та проведення психотерапевтичної роботи з дітьми та підлітками. У тренінгу взяли участь 12 учасників, серед яких шкільні психологи, студенти випускних курсів психологічних факультетів, лікарі, науковці, психологи-практики.

dsc02175

dsc02212

dsc02198

Приємним відкриттям для тернопільських позитивщиків став довгоочікуваний проект «Сімейна позитивна психотерапія і консультування», учасниками якого є випускники базового та майстер-курсів, а також теперішні студенти БК.

P1270011

Програма побудована з дотриманням усіх вимог професійної підготовки фахівців у сфері психотерапевтичної практики. Передбачено знайомство з теоретичними матеріалами, особистісний досвід, супервізійна практика. Дуже позитивними є відгуки учасників щодо змістовної частини навчального проекту, за що хочеться висловити щиру вдячність його автору-розробнику і тренеру – Наташі Босовській J. Високий рівень фахової майстерності в поєднанні з професіоналізмом тренерської діяльності (Наташа, як добра господиня, вміє і приготувати, і подати ☼ ) забезпечили успішне і результативне навчання.

PB290001

Навчальні модулі уже відбулися. Супервізійну сесію заплановано на лютий 2014. До неї натхненно готуються 4 учасників, які виконали усі необхідні вимоги: Марія Пелипенко, Людмила Вонс, Галина Несмашна і Роман Шептицький.

P6280014

Зичимо їм успіхів і сподіваємося, що ряди сімейних консультантів у методі позитивної психотерапії незабаром поповняться не лише кількісно, а і якісноJ!

P6300054

Інформацію підготувала менеджер освітніх проектів

з позитивної психотерапії у м. Тернополі

Наталія Пеньковська

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *