8-11 листопада 2018 року у Полтаві стартував новий проект майстер-курсу з позитивної психотерапії

8-11 листопада 2018 року у Полтаві стартував новий проект майстер-курсу з позитивної психотерапії Українського інституту позитивної крос-культурної психотерапії та менеджменту.
Група об’єднала консультантів з позитивної психотерапії з п’яти регіонів України: Полтавщини (Полтава, Кременчук), Кропивницького, Сумщини (Конотоп), Харкова та Києва.
Супервізор проекту — Володимир Карікаш, кандидат психологічних наук, майстер-тренер та супервізор Всесвітньої асоціації позитивної та транскультуральної психотерапії (WAPP), психотерапевт Європейського реестру психотерапевтів (EAP) та реєстру Української спілки психотерапевтів (УСП), директор Українського інституту позитивної крос-культурної психотерапії та менеджменту (УИПП).

Керівник проекту — Людмила Москаленко, кандидат психологічних наук, тренер базового курсу WAPP та УІПП, член реєстру УСП.

Даний проект став П′ ЯТИМ серед майстер-курсів УІПП, які зараз паралельно проходять в різних регіонах України, та ДРУГИМ — в історії Полтавського центру позитивної психотерапії.
Вітаємо учасників з успішним стартом і бажаємо успішного завершення проекту!

Позитивная психотерапия, Обучение, Мастер курс, Сертификат, Украина, Носсрат Пезешкиан

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *