7-ма всеукраїнська конференція з позитивної психотерапії

Позитивная психотерапия в Украине

Шановні колеги! Запрошуємо вас відвідати особливу подію у просторі Позитивної психотерапії.

VII Всеукраїнська науково-практична конференція «Суспільство і психотерапія — в пошуках цінностей та ідентичності», що відбудеться 24-26 квітня 2015 р. у мальовничому та стародавньому місті Ужгород. Традиційно, подія присвячується випуску ще однієї групи майстер-курсу Позитивної психотерапії (3-х річна навчальна програма психотерапевтів).

Ми запланували для Вас програму в балансі «знати-любити». Пленарні доповіді, дискусійні  площадки, майстер-класи досвідчений практиків, ворк-шопи випускників, а також це можливість зустрітися із колегами з усієї України, відпочити на святковому банкеті та насолодитись гостинним Ужгородом.

Раді повідомити вам, що саме в час конференції, Ужгород зацвітає: розпускаються сотні японських сакур. Унікальне місце – найбільша в Європі алея сакур постає для гостей міста всього на декілька тижнів у рік. І ми матимемо можливість споглядати це диво упродовж всіх днів конференції!

Плануйте поїздку вже сьогодні! Сакури чекають на Вас :)

Новини читайте тут, на нашому сайті. Контак орг.комітету: konfpp2015@gmail.com.

До зустрічі!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>