7 — 10 лютого 2019 в місті Дніпро пройшов 2 модуль базового курсу позитивної психотерапії для 15-ї групи.

7 — 10 лютого 2019 в місті Дніпро пройшов 2 модуль базового курсу позитивної психотерапії для 15-ї групи.

Робота була не простою, але дуже цікавою і корисною, як в професійному, так і в особистісному плані. Учасники групи змогли познайомитися з основами позитивної психотерапії, отримали практику у використанні основних технік і отримати зворотній зв’язок про свої успіхи і зони розвитку. З іншого боку, подібне навчання дає можливість відчути себе в ролі клієнта і на власному досвіду переконатися в ефективності методу.

Всі учасники групи відзначили, що після проходження цього модуля стали набагато впевненіше почувати себе в професійній ролі. А ще, стали один для одного гарною підтримкою, важливою частиною професійного співтовариства.

Ось на такій ноті, пізнавального інтересу, професійного інтересу і зростання, саморозкриття і самоприйняття, підтримки з особистісної позиції Я + і Ти +, ми і продовжуємо свій рух вперед, до третього модуля навчання.

Тепер ми будемо зустрічатися щотижня на інтервізійні зустрічі. Всі зацікавлені у зустрічах, можуть приєднуватися до нас! Подробиці за телефоном в місті Дніпро: (067) 562-99-80.

позитивная психотерапия, Пезешкиан, обучение, базовый курс, сертификат, Днепр, Украина

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *